Kontakty:
ELEKTROČAS s.r.o.
  Hlavná 48
  900 27   Bernolákovo
  tel.: +421 2 45993 714
  M: 0905 401 108
 

QR code
 Udalosti
Elektrolab
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Online status

Stravovací systém EDS

Stravovací systém je koncipovaný pre čo najjednoduchšiu a najpohodlnejšiu prácu s objednávkami a výdajom stravy. Na základe dlhoročných skúseností bol vyvinutý softvér pre spracovanie stravy ktorý je súčasťou nášho dochádzkového programu pracujúcom s databázou MYSQL. Celý systém je založený na spolupráci RFID bezkontaktných kariet alebo odtlačku prstu, stravovacích terminálov a stravovacieho softvéru.

Charakteristika systému:
Objednávanie stravy je zabezpečované prostredníctvom moderných KIOSKOV vybavených veľkým dotykovým displejom, takže prácu s nimi zvládne aj človek bez znalosti techniky. Druhou možnosťou objednávania je prostredníctvom web rozhrania. Celý systém charakterizuje obrovská modifikovateľnosť a prehľadnosť. Výdaj stravy je zabezpečovaný terminálmi v nerezovom vyhotovení ktoré sa hodia svojím vzhľadom do každej jedálne. Majú integrovaný 7" dotykový displej a práca s terminálom je pre obsluhu mimoriadne intuitívna. Daný systém je vhodný pre použitie v komerčných jedálniach,  ale nachádza si svojich zákazníkov aj medzi školskými jedálňami, kde v systéme boli implementované aj špecifika týchto typov prevádzok.

Vlastnosti:

  • Súčasťou dochádzkového programu je aj modul pre objednávanie, vydávanie a správu stravy. Tento modul (Strava Pro) je najlepšou voľbou pre firmy ktoré svojim zamestnancom poskytujú možnosť stravovania a chcú mať pod kontrolou celú agendu súvisiacu s prevádzkou jedálne.
  • Pri výbere verzie jedla (pri 3-zmennej prevádzke väčšinou obed/večera/nočná) si správca systému vie nastaviť počet a typ jedla podľa potreby s možnosťou doobjednávky. Administrátor vie samozrejme upravovať a pridávať presný názov a popis jedla spolu s jeho cenou.
  • Zamestnancov môžeme rozdeľovať podľa potreby na viacero stredísk/oddelení.
  • Jedálny lístok má veľkú variabilitu a poskytuje možnosti variácií cien jedla, jeho plánovanie, rozpis, pridelenie a takéto zoznamy ukladať a naopak importovať z formátu .xls.
  • Stravovací systém poskytuje dokonalý prehľad o objednaných a vydaných jedlách, čím sa zabezpečuje správny a plynulý priebeh vydávania stravy. Stravovací systém poskytuje dokonalý prehľad o objednaných a vydaných jedlách, čím sa zabezpečuje správny a plynulý priebeh vydávania stravy.