Kontakty:
ELEKTROČAS s.r.o.
  Hlavná 48
  900 27   Bernolákovo
  tel.: +421 2 45993 714
  M: 0905 401 108
 

QR code
 Udalosti
Elektrolab
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Online status

Evidencia dochádzky cez odtlačok prsta/sken tváre

Máte prehľad o príchode a odchode Vašich zamestnancov na Vaše pracovisko? O ich pohybe na pracovisku? Nie? Váš problém vyrieši zavedenie počítačovej evidencie dochádzky. Jednoduchým spôsobom cez PC budete mať kompletný prehľad o pohybe zamestnancov. Program Vám vypočíta kompletnú dochádzku zamestnanca za daný mesiac. Takýmto spôsobom zefektívnite svoju produktivitu práce a obmedzíte tak nepovolený pohyb zamestnancov (fajčiarske prestávky, neskorý príchod do zamestnania a z obedňajšej prestávky, skorý odchod zo zamestnania  atď...). Zakúpením nášho zariadenia nielenže zdvihnete pracovnú disciplínu, ale aj ušetríte finančné prostriedky. Doteraz ste museli  zaplatiť za vykonanú prácu, bez toho či by ste si overili jeho skutočnú prítomnosť na pracovisku.

• Dochádzkový systém: Možnosť sledovania a spracovania dochádzky zamestnanca v rôznych typoch prevádzok (administratíva, výroba, časová aj úkolová mzda).

• Prístupový systém: Kontrola pohybu osôb, obojstranne kontrolovaná dochádzka, možnosť nastavenia oprávnení na vstup pre jednotlivé osoby, možnosť nastavenia časového obmedzenia pre vstup iba vo vopred určených časoch.

 Návštevný systém: Ovládací pult je základný ovládací prvok pre vrátnikov. Obsahuje okamžité stavy o osobách a vozidlách v priestore, ich menný zoznam, dĺžku návštevy a iné dôležité informácie.

• Stravovací systém: Objednávanie obedov prostredníctvom internetového prehliadača, alebo objednávacieho dotykového terminálu. Možnosť dodať aj výdajový dotykový terminál pre kuchyne. 

• Evidencia výroby: Modul VÝROBA slúži k softvérovej evidencii výroby, k exportom dát do nadradeného systému, k tvorbe manažérskych zostáv pre rôzne prehľady. Každá operácia je sledovaná, jej trvanie, začiatok, koniec.

Dochádzkový terminál EDS - 04/B1P

Dochádzkový terminál EDS - 04/B1P

Náš najmodernejší a najvšestranejší dotykový dochádzkový terminál. Terminál obsahuje okrem čítačky bezdotykových kariet/príveskov aj čítačku odtlačku prstov aj webkameru. Možnosť sledovať Saldo a fondy zamestnanca priamo na terminály a zakomponovať aj meranie teploty zamestnancov.
zobraziť celý článok...