Kontakty:
ELEKTROČAS s.r.o.
  Hlavná 48
  900 27   Bernolákovo
  tel.: +421 2 45993 714
  M: 0905 401 108
 

QR code
 Udalosti
krátky popis banneru
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Online status

PC služby

Správa LAN sietí
Každá spoločnosť potrebuje 100% fungujúci počítačovú sieť a akýkoľvek výpadok je nežiaduci. Zaistíme Vám správu siete pod platformou Microsoft Windows na serveroch aj pracovných staniciach. Jedná sa o komplexné služby zahrňujúce administráciu celého informačného systému tak, že je zabezpečená jeho stabilita, bezpečnosť prevádzky a podpora efektívneho využívania výpočtovej techniky.

Správa siete zahŕňa:
  • Zaistenie bezpečnosti serveru,
  • Zálohovanie dát,
  • Údržba, rekonfigurácia a opravy serveru a zdielaných prostriedkov napr. tlačiarne, faxy alebo skenery zaistené v najkratšej možnej dobe,
  • Evidencia, opravy a údržba pasívnych aj aktívnych prvkov siete,
  • Zabezpečenie podpory prostredníctvom nášho helpdesk týmu.

Údržba a servis PC (Outsourcing)
Malým a stredným podnikom sa neoplatí budovať optimálne IT oddelenie a investovať do neho nemalé finančné prostriedky. Pre tieto podniky je podstatne lacnejšie a jednoduchšie prenechať túto zodpovednosť špecialistom, ktorý dokážu sledovať všetky technické novinky, obnovovať svoje znalosti a pružne reagovať na potreby klienta. Z tohto dôvodu ponúkame kompletný Outsourcing IT služieb. Ponúkame Vám efektívne, rýchle a kvalitné služby, ktoré vedú k Vašej maximálnej spokojnosti. Správne fungujúci PC hardware potrebuje pravidelnú údržbu a diagnostiku, o ktorú sa Vám postaráme. V prípade poruchy hardwaru promptne dodáme hardware na potrebnú dobu. Opravujeme stolné počítače a notebooky všetkých značiek.

Štrukturovaná kabeláž
Štruktúrovaný kabelážny systém je z hľadiska použitia na prenos dát (počítačová sieť, internet), hlasu (telefonizácia) a obrazu (kamerové systémy) univerzálny. Používateľ si môže ľubovoľne zvoliť, ktoré prípojné miesto (telekomunikačnú zásuvku) bude na akú službu využívať. Rovnako môže kedykoľvek svoje rozhodnutie zmeniť a službu predefinovať v rozvádzači jednoduchou zmenou v prepojovacom poli.