Kontakty:
ELEKTROČAS s.r.o.
  Hlavná 48
  900 27   Bernolákovo
  tel.: +421 2 45993 714
  M: 0905 401 108
 

QR code
 Udalosti
krátky popis banneru
 Kalkulačka mien
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Online status

Evidencia dochádzky na odtlačok prsta (biometria)

Máte prehľad o príchode a odchode Vašich zamestnancov na Vaše pracovisko? O ich pohybe na pracovisku? Nie? Váš problém vyrieši zavedenie počitačovej evidencie dochádzky. Jednoduchým spôsobom cez PC budete mať kompletný prehľad o pohybe zamestnancov. Program Vám vypočíta kompletnú dochádzku zamestnanca za daný mesiac. Takýmto spôsobom zefektívnite svoju produktivitu práce a obmedzíte tak nepovolený pohyb zamestnancov (fajčiarske prestávky, neskorý príchod do zamestnania a z obedňajšej prestávky, skorý odchod zo zamestnania  atď...). Zakúpením nášho zariadenia nielenže zdvihnete pracovnú disciplínu, ale aj ušetríte finančné prostriedky. Doteraz ste museli  zaplatiť za vykonanú prácu, bez toho či by ste si overili jeho skutočnú prítomnosť na pracovisku.
Dochádzkový systém EDS - 04/B2P

Dochádzkový systém EDS - 04/B2P

Pokročilejší dochádzkový terminál určený pre malé i stredné firmy, ale aj veľké firmy. Terminál obsahuje okrem čítačky bezdotykových kariet/príveskov aj čítačku odtlačku prstov. viac »

Dochádzkový systém EDS - 04/B1P

Dochádzkový systém EDS - 04/B1P

Náš najmodernejší a najvšestranejší dochádzkový terminál. Terminál obsahuje okrem čítačky bezdotykových kariet/príveskov aj čítačku odtlačku prstov. viac »